| Scorpione a întrebat:

Buna TPU am o problema vreau neaparat sa imi creasca mai mari si mustata m-am dat de vreo 4 ori cu lama pe puf l-am ras si am avut si cateva fire si le-am ras problema e ca am cosuri pe fata dar unde m-am dat nu rpea dc nu imi creste a trecut 2 zile si nu mi-a crescut nu se vede Funda pentru cel care imi spune si +Vot

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Ai rabdare!

| calmopenmind18 a răspuns:

Calmeaza-te dureaza laughing o luna 2 depinde de tine. Poate nu ai varsta adecvata. Ai macar 15 ani? Mustata apare la puberate.