| NowForYou000 a întrebat:

In timpul candidozei iti mai vine menstruatia? Am candidoza de un an, iar menstruatia nu mi-a mai venit de 3 luni. E din cauza ei sau sau poate fi din alta cauza. E ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da. rareori candidoza este atat de severa incat sa afecteze menstruatia, cel mai probaabil ai inca o boala pe langa candidoza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la medic nu ai fost de 1 an si stai cu candidoza intre picioare?
Urgent la doctor!

| Kisses a răspuns:

Am avut și eu și e foarte bun unguentul Clotrimazol( de 2 ori pe zi după dus, timp de o săptămână ). Candidoza netratata duce si la infertilitate si la alte probleme.