| hellgirlmonster a întrebat:

In ultima vreme ma simt ciudat. Adica, am niste stari in care ma simt foarte trista si ma doare capul. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

Pai cumva te-ai despartit de curand sau te-ai certat cu cea mai buna prietena daca asta-i ai facut se explica odihneste-te si uita. daca este altceva consulta un medic.sau poate daca in ultima vreme ai invatat mult sa fi foarte obosoita si de accea

funda?

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Mergi la medicul specialist (psihiatru)

| Goldenboy97 a răspuns:

Iesi la o plimbare in aer liber, gasesteti un/o prieten/a si sunt mai multehee hee