| lary11angel a întrebat:

De ce in ultima vreme ma simt ciudat? Mi se pune un nod in stomac si parca ma simt trista nu am mai experimentat niciodata aceasta senzatie imi puteti spune va rooog ce am dau fuuunditzaaa!

5 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Ai sentimentul acela de singuratate si ai nevoie de cineva langa tine.
Esti indragostita sau te simti singura happy

| giulia890 a răspuns:

Poate fi vorba de o forma usoara de depresie, nimic ingrijorator.Incearca sa iesi din casa, sa socializezi...sa stai mereu intre persoane bine dispuse.E trecatoare.nu te preocupa

| adelaadelaadela a răspuns:

Eeeeeeeeee... dragostea asta face ravagii! ai fluturasi dragalasi in stomacrolling on the floor
Serios acum nu stiu intreaba medicul sau farmacistul tongue

| bety18 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un medicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc asa uneori crying te inteleg perfect, incearca sa iesi cu prietenii in oras, sa asculti muzica vesela, sa dansezi (cel putin asta fac eu ca sa ma inveselesc). posibil sa fie si din cauza ca esti indragostita sau sentimentul de singuratate...Success!