| PrenumeNume35 a întrebat:

In ultima vreme slabesc ca un caine si nu am pofta DELOC de mancare! Dar DELOC! Cum as putea sa rezolv problema asta? Nu vreau sa fiu schelet miscator!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Consulta un medic endocrinolog. Poate fi vorba despre Hipertiroidie.

| HadesSs a răspuns:

Mai usor cu l@ba si pune mana si mananca happy

| PrenumeNume35 explică (pentru HadesSs):

Te plictisesti asa'i?

| HadesSs a răspuns (pentru PrenumeNume35):

Ce, te-am nimerit?laughing

| StoianMario1990 a răspuns:

Ce imi spui mie este asemanatoare cu o tulburare anorexica.Recomandatia mea ar fi sa consulti un psiholog.Pe langa asta ti-as recomanda sa consulti un gastroentolog sau endocrinolog.