Întrebare recomandată | Pitic a întrebat:

In ultimele 8 luni am slabit destul de mult, deorece am avut rubeola si aproape 3 saptamani am tinut regim, am slabit destul de mult in acele 3 saptamani pentru ca aproape toti pantalonii mei stateau pe mine ca pe gard. Am avut rubeola in luna martie anul acesta, de atunci mi s-a dat peste cap metabolismul, nu prea mai aveam pofta de mancare de dulciuri si inainte nu exista zi in care sa nu mananc dulciuri,
As vrea sa imi iau niste vitamine, ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gaby_Popescu_1995 a răspuns:

Ia si mananaca cat mai mult si sport