| wolder a întrebat:

In urma unui accident rutier, ce diagnostice grave se pot da in asa fel incat sa fie nevoie de o suma imensa pentru ca persoana sa fie salvata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de expertiza medicala, se prezinta la asiguratorul care apartine celui care a provocat accidentul si stabileste cati bani se vor incuviinta accidentatului. Oricum trebuie sa stie si asiguratorul accidentatului pe langa celalalt asigurator apoi ei continua sa va mentina la curent cu demersurile.

| wolder explică (pentru mgtow):

Deci ce diagnostic ar putea fi, nu conteaza cine plateste, am intrebat un nume de diagnostic in care sa fie nevoie de o suma imensa de bani?

| mgtow a răspuns (pentru wolder):

Medicul stie asta si banii asteapta nu te grabi poate nu iese nimic.

Răspuns utilizator avertizat