| Manu05 a întrebat:

In urma unui accident soldat cu traumatism toracic inchis este posibil sa doara mai tare dupa 3 zile de la accident?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Eu îți spun din propia experiență primele 2 zile n-am avut nimic. Apoi m-a durut 2 săptămâni toracele + coaste

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Te poate durea si 2 saptamani.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Si daca stai asa poti ajunge la complicatii.

| Manu05 explică (pentru darrio2007):

Am fost internata 2 zile si mi-au facut toate investigatiile care au iesit bune. Si dupa externare ma doare mai rau.

| Azµre a răspuns:

Da

| Manu05 explică (pentru Azµre):

Multumesc!

| Azµre a răspuns (pentru Manu05):

Eu îți spun din propia experiență primele 2 zile n-am avut nimic. Apoi m-a durut 2 săptămâni toracele + coaste