| antiacta33 a întrebat:

Inainte sa cititi intrebarea asta fiti siguri ca nu aveti chef sa radeti de cineva cu probleme.

Cand merg la WC sa fac treaba mare simt ca-l tine ceva. Nu sangerez deci nu cred ca ar putea fi de la hemoroizi. Stiu cineva din ce cauza mi se intampla asta? Are legatura cu faptul ca nu am fost o zi la wc chiar daca ma trecea sau ca nu am baut apa 2 zile la rand? Dau funda. Va mai spun odata: nu radeti, e serios!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

E din cauza mancarii, ai mancat ceva ce nu contine prea multe lichide si de aceea simti ca il tine ceva.

| antiacta33 explică (pentru Bybanu):

Deci daca voi bea mai multe lichide azi imi va trece?

| Bybanu a răspuns (pentru antiacta33):

Normal asa ar trebui, mai bine faci diaree decat asa.

| antiacta33 explică (pentru Bybanu):

Ok. E normal sa doara cand sunt pe wc?

| Bybanu a răspuns (pentru antiacta33):

Daca te fortezi probabil ca si doare sad nu stiu