| MincaGeo a întrebat:

Intepaturi in zona diafragmei,dureri intepatoare in antebratul stang, intepaturi in zona omoplatului stang.Ce poate fi? Dau funda celui mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| niku93 a răspuns:

Luni sa te duci la doctorul de familie. ce spui tu acolo poate fi ceva foarte grav daca zici ca nu bei bauturi carbogazoase sau alcool.
am intrebat daca bei cola/alcool pentru ca atunci cand eu beam cola de dimineata, pe stomacul gol, mereu ma luau niste dureri de spate pana in momentul cand bagam ceva la ghiozdan.
cel mai rau era camd beam pepsi.

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ai probabil niste probleme la inima

| costis a răspuns:

Cred ca e de medic. Pot fi mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi imediat la un consult deoarece noi ne dam pareri peste pareri care te pot speria

| niku93 a răspuns:

Bei cola/fanta/alcool?

| MincaGeo explică (pentru niku93):

Cola nu beau absolut deloc, suc beau regulat, alcool foarte rar.Tin sa mentionez ca am 16 ani, fac sport de cand ma stiu, iar alcool beau extrem de rar.Si cand beau, nu ma fac crita.

| niku93 a răspuns (pentru MincaGeo):

Luni sa te duci la doctorul de familie. ce spui tu acolo poate fi ceva foarte grav daca zici ca nu bei bauturi carbogazoase sau alcool.
am intrebat daca bei cola/alcool pentru ca atunci cand eu beam cola de dimineata, pe stomacul gol, mereu ma luau niste dureri de spate pana in momentul cand bagam ceva la ghiozdan.
cel mai rau era camd beam pepsi.