| StefanOprea a întrebat:

Intr-o anumita zona a perciunilor nu prea imi ramane par atunci cand ma tund cu 1. Sau ramane dar foarte putin, si se vede de parca nu as avea par deloc pentru ca sunt putin blondut, ce as putea sa imi cumpar sa inceapa sa imi creasca parul in zona aceea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LucHD a răspuns:

Niste produse naturiste te-ar ajuta!

| StefanOprea explică (pentru LucHD):

Cum ar fi? Sa merg la farmacie sa imi recomande?