| sunshine_6269 a întrebat:

Intre ce ore este bine sa faci jogging, dimineata si seara? Totusi e vacanta si nu as vrea sa ma trezesc prea dimineata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dichi a răspuns:

Nu este atat de important cand faci miscarea atata timp cat o faci. Iti recomand sa arzi zilnic in jur de 500 de calorii pentru a slabi eficient. Sa nu mananci cu cel putin o ora, ora si jumatate inainte de a face miscare. Cu o ora inainte sa mergi la fug, consuma un fruct care iti confera energie cum este kiwi sau banana. Dupa ce te intorci de la fuga consuma un meniu bogat in proteine dar cu carbohidrati putini tocmai pentru a arde grasimea din organism pentru energie. Mai multe sfaturi despre slabire poti gasi pe siteul www.cura-de-slabire.net. Succes

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Mi se pare bine e la 8 dimineata si la 8 seara.

| georgegs a răspuns:

La.7.dimineata.cand.nu.se.pune.caldura.si.seara.pe.la.10-9.cand
se.duce.caldura.si.sa.consumi.cat.mai.multe.lichide.sa.ai.o.
sticla.de.apa.dupa.tine