| 03Didy03C a întrebat:

Intrebare de la mama laughing : Ma dor foarte rau picioarele, pe talpa si pe laba piciorului iar dimineata cand ma trezesc sau cand stau jos pe un scaun si ma ridic, pana fac miscare putina, merg cu ele intepenite. Iar seara cand ma asez in pat, unul din ele (stangul) simt ca imi frige. De la ce poate fi? Si ce tratament pot lua? Dau funda!
BTW: Mama are 44 ani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu e de ras cand o persoana ca mama ta este bolnava la picioare! Incercati medicamentele LIOTON GEL, DEVARICID, HEPATHROMBIN, dar inainte de asta trebuie sa se spele pe picioare si aplica aceste medicamente pe picioare si sa aplici masaje!

| 03Didy03C explică (pentru untu):

Nu rad! Doamne fereste. Am pus emoticon ca era de la mama intrebarea, si suna ciudat. Oricum, multumesc frumos!

| untu a răspuns (pentru 03Didy03C):

Locuiesti la tara?

| 03Didy03C explică (pentru untu):

La 10 km de Bucuresti. big grin