| Maria_Emanuela_1993 a întrebat:

Intrebarea asta e doar pentru fete pentru ca e legata de menstruatie. Acum cateva zile incepusem sa am scurgeri vaginale albe dar mai solide, azi sunt la menstruatie si elimin un fel de cheaguri. ( spun un fel de cheaguri pentru ca nu cred ca sunt ) Au o cantitate mai mare si arata ca si cum ar fi un fel de piele idk daca e carne si nu ma doare nimic ( sper sa nu fie carne ). Ce se intampla cu mine? Sunt pe moarte? laughing La ginecolog sau la doctor nu vreau sa merg pentru ca am doar 13 ani -_-
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Wtf, cum sa fie carne? stai linistita, asa se intampla cand stai cu spatele gol, sau daca stai pe ceva rece cum ar fi pe podea. As racit jos, asa patesc si eu, iar cand sunt pe stop imi curg chiaguri. Acum nu stiu in ce masura iti curge tie, daca e asa de rau gen iti continua mai mult ca de obicei, e ok sa mergi la medicul de familie. Daca menstruatia dureaza la fel de scurt, lung, e ok.