| razvan168 a întrebat:

De unde pot cumpara isotrexin gel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din farmacii numai pe baza de reteta. Se zice ca se gaseste la Catena.

| Polaris a răspuns:

Căutasem pe la toate farmaciile după ce am fost la dermatolog. Aparent expiră în decembrie așa că nu prea o să îl găsești, pentru că nu se mai face aprovizionarea cu așa ceva. Încearcă să dai comandă la vreo farmacie, nu știu. Eu unul am găsit la Ardealul, în Piatra Neamț.