| pvg a întrebat:

MAI EXISTA BAIETI SI FETE CARE VOR SA ISI PASTREZE VIRGINITATEA? RASPUNDETI CU "DA EU MI-O PASTREZ" SAU "NU". DE CE?big grin

12 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Da, in continuare. Pentru ca. Motive personale, nu publice.

| unknownn a răspuns:

Şi dacă nu o am, cum răspund?
Asta e discriminAre!

| RAY a răspuns:

E o parte din tine care o data pierduta e pierduta pe veci

| Zenit313 a răspuns:

Daca Dracula se hranea cu sangele fetelor virgine, acum murea de foame.

| Keith a răspuns (pentru Zenit313):

rolling on the floor

| DNSK a răspuns (pentru Zenit313):

laughing))))))laughing))laughing))))

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Aici depinde foarte mult de educatia pe care o are, mediul social din care provine, principiile pe care le are si mai ales oamenii din jurul sau (prieteni, anturaj etc).

| adriang95 a răspuns:

De existat, există. Unii/unele fără motiv, alții/altele pentru că așa au fost educați/educate.

| fetelerebele a răspuns:

Daaa...

| AmaliaApetri a răspuns:

Da, vreau sa mi-o pastrez pana ma voi simti eu pregatita sa nu mai fiu. Deocamdata nu simt nevoie si n-am de gand sa-mi mi-o pierd doar pentru ca "e la moda".
Cand va fi va fi si gata, dar nu vreau sa regret cu cine am facut-o, am grija.
Nu e chestie de religie, familie, etc, pentru mine...e vorba de propria mi persoana, de ce simt eu.

| Roxx123 a răspuns:

Hey! Asa este! Depinde de fiecare!
Eu una inca nu stiu daca are rost sa ti-o pastrezi sau nu, insa virginitatea este ceva cu care nu o sa te mai intalnesti, ceva pe care odata ppierduta, nu o poti redobandi, asa ca trebuie sa fim atenti la aceasta decizie!:*pup:*

| Oral a răspuns:

Eu am 15 ani si nu mai sunt virgin De ce sa ti- o pastrezi la baieti e placere la fete e cam in primul rand de doare un pic si in al 2 rand nu stii 100% ca dupa ce te... mai ramaneti impreuna laughing eu deja m-am despartit laughing