| goldentiddler a întrebat:

La ce fel de medic trebuie sa ma duc daca suspectez ca am candidoza bucala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Medic de familie -trimetere către specialist dermatolog!
http://art-zone.ro/......elusi.html

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

La ORL, cu trimitere de la medicul de familie sau direct la ORL (la privat) cu banii jos. Dar trebuie sa platesti tot, inclusiv tratamentul. Acuma na, depinde cat de Gigi Becali esti laughing

| MMihai a răspuns:

Dermato-venerolog

| nusunt1 a răspuns:

Dermatolog, insa se poate vindeca repede cu tratamente naturiste. https://candidozabucala.ro/candidoza-bucala-tratament-naturist/