| Maduu200 a întrebat:

La ce medic trebuie sa ma duc pentru o operatie de scoatere a coastelor? vreau sa am talia mai subtire? Fara raspunsuri gen cum sa faci asa ceva sau renunta la ideea asta
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Katherina99 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un doctor estetician
uite iti dau un site unde scrie despre mai multe vedete care si-au scos ultimele doua coaste http://www.libertatea.ro/detalii/articol/isi-scoate-doua-coaste-146039.html poti sa te documentezi si de aici

| Maduu200 explică (pentru Katherina99):

Nu trebuie sa merg la un medic de prelevare de organe? el nu poate preleva coastele mele?

| Katherina99 a răspuns (pentru Maduu200):

Asta nu stiu... nu cred dar mai mult ca sigur unul estetician ti le va scoate

| Maduu200 explică (pentru Katherina99):

Multumesc draga pentru sfaturi.O funda din partea mea!

| Brigaela a răspuns (pentru Maduu200):

Nu exista medic de prelevare de organe. Operatia este una foarte dificila si complexa, lunga si cu multe riscuri. E nevoie de o echipa complexa de ortopezi, chirurgi de chirurgie toracica si chirurgi plasticieni. Nu se efectueaza in Romania, numai in spitale private din cateva orase mari din Europa si America.

5 răspunsuri:
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

La un psihiatru.