| dayonara a întrebat:

La ce spital din Bucuresti se practica operatia de apendicita cu LASER? La ce medic si cat costa o astfel de operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Operatii cu laser in Bucuresti se fac in Colentina sau Spitalul Municipal si ajunge pana in 3, 5 milioane lei.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista operatie de apendicita cu laser. Poate laparascopica, dar nu este indicata, dat fiind ca apendicita acuta este o urgenta care nu permite temporizarea si pregatirea pentru laparascopie.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dayonara, eu cred ca a fost o operatie laparoscopica, nu cu laser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti-mi si mie unde in bucuresti pot gasi un spital in care sa ma operez de apendicita cu laser si mai ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dati-mi si mie un numar de tel. sama progamez plz ziceti-mi

| dayonara explică:

@Brigaela - Ba exista. Eu am fost operata de apendicita cu laser in urma cu vreo 13 ani, dar in alt oras, la cateva sute de km de Bucuresti, iar medicul respectiv acum a intrat in politica, in fine, nu ma mai pot baza pe el. Bolnavul pe care il stiu acum e in Bucuresti, asa ca intrebarea ramane.