| anonim_4396 a întrebat:

La controlul glandei se poate vedea ceva daca fumez sau am fumat? worried

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| minda23 a răspuns:

Nu cred ca nu, la controlul plamanilor se vede

6 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Daca fumezi, in primul rand respiratia te da de gol, poti sa te speli cat vrei pe dinti, tot mirosi a tutun, si se va vedea numai daca faci control la plamani daca fumezi sau nu.

| Felys a răspuns:

Nu are treaba una cu cealalta

| Crucified a răspuns:

Nu cred.

| 0x11111051 a răspuns:

Nu. Dar oricum se va simti mirosul de fum. Se vede atunci cind faci control la plamini.

| vangaelis a răspuns:

Care gland, mai? happy serios ca nu stiu la ce te referi... la plamani poate.Dar trebuie sa fie un control amanuntit si fumatul excesiv de mult.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

In afar de a te intreba nu e nici un test care sa confirme ca fumezi, cel putin nu in spitalele din Romania