| anonim_4396 a întrebat:

Se vede in analizele de sange ca fumez?

P. S. fumez doar una pe zi, iar in ultimele zile n-am fumat de loc. S-ar putea vedea?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu se vede. doar daca faci radiografie pulmonara se vede!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu iese la analizele uzuale de sânge, doar la cele speciale!
Renunță la fumat pentru o sănătate de lungă durată.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Sa ghicesc:parintii tai nu stiu laughing)

| Ralluca25 a răspuns:

Nu, nu cred că se vede.

| EmilyWasHere a răspuns:

Nu, nu se vedewinking

| Jadis a răspuns:

Dar dc unii zic ca se va vedea? Se vede sau nu?

| Jadis a răspuns:

@sebiccul se pare ca nu ai avut dreptate. Tocmai au venit analizele si nu s-a vazut deloc. Oricum multu

| Vvistula a răspuns:

Normal ca se vede, dar ca sa scapi trebuie sa bei cativa litri de lapte inainte de analize asa fac prieteni mei care fumeaza mult mai mult, dar sa stii ca se vede, bea lapte, bea lapte, nu glumesc, este serios