| Radandam a întrebat:

La decalotare dacă preputul rămâne sub capul penisului strâns gros și dacă iau mana el vine și acoperă la loc capul penisului, înseamnă că nu este destul de larg preputul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu e folosit si la altceva in afara de urinat.

| Radandam explică (pentru darrio2007):

Nu e fimoza ca se poate decalota, mai greu puțin în erectie dar se poate. Sau dacă ar fi fimoza ar fi de gradul 1 cel mai mic în cel mai rău caz. O sa scap in maxim 2 săptămâni de asta cu niste exercitii

| darrio2007 a răspuns (pentru Radandam):

Si la ce gen de exercitii te gandesti?

| Radandam explică (pentru darrio2007):

Flotări cu **** laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Radandam):

Daca ai **** e bine.

| Radandam explică (pentru darrio2007):

Eu zic ca am, adică sa nu ma laud, am doar un 19 cm

| darrio2007 a răspuns (pentru Radandam):

Bravo, e bun de cric, atunci cand faci flotari.