| WhatABeautifulDay a întrebat:

La femei, ce se afla chiar deasupra zonei pubiene, in centru (nu stanga sau dreapta, fix in centru)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Muntele lui Venus?

| sierra1 a răspuns:

Pe la noi e ombilicul, la voi?

| WhatABeautifulDay explică (pentru sierra1):

Am spus 'chiar deasupra zonei pubiene' adica unde se termina parul pubian.

| WhatABeautifulDay explică (pentru sierra1):

Ai cautat prin raspunsurile mele doar ca sa imi inapoiezi acel vot? Ai cumva 10 ani? Cat de penibila poti sa fii?

| sierra1 a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

"acum 2 ore | WhatABeautifulDay explică
Cat de penibila poti sa fii?"

incearcă o replică mai inteligentă, asta e fumată de toți supărații

| supadeceapa a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

E extrem de penibila, cand are o problema cu cineva, incepe sa spameze cu voturi si sa-i comenteze aiurea peste tot laughing. Mai bine ii dai ignor, ca oricum da raspunsuri nefolositoare.

| Justme1997 a răspuns:

Buric? Burta?

| Heavenonearth a răspuns:

Simfiza pubiană?
Muntele lui Venus?
Clitoris?

| HerculePoirot a răspuns:

Regiunea ombilicala