| Michaela89 a întrebat:

Mierea este buna pentru punctele negre?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

La mine nu a dat rezultate. Incearca sapunul cu borax, este intr-adevar bun. Succes!

| RadioactiveUranium a răspuns:

Mierea impreuna cu scortisoara este foarte buna.

| alecsa96marrya a răspuns:

Buna! Eu stiam ca este buna in combinatie cu scortisoara dar pentru acnee. pentru puncte negre poti folosii gelatina cu lapte.

| AndaAndaaaaa a răspuns:

Buna, cel mai bun este gelul exfoliant ( mie mi se pare cel mai bun si ieftin cel de la sebium, Bioderma).