| efimash a întrebat:

La paralele si la bara ar trebuie sa fac in fiecare zi sau peste o zi ca sa am rezultate adica muschii sa-mi creasca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Muschii nu cresc un doi. Cresc in timp. Perseverenta si rabdare prietene, asta e cheia succesului.

| Ponk a răspuns:

2 zile da 1 pauza happy dar inainte sa te incalzesti cu niste flotari