| anonim_4396 a întrebat:

Eu in fiecare seara ies afara si fug fac tractiuni la bara la paralele fac si fac flotari si abdomenu acasa. Sunt cam un pic grasuts nu tare, putin, cum sa fac sa se accentueze muschii? Si in cat timp pot vedea rezultatul?

Răspuns Câştigător
| Anonimul3315 a răspuns:

Daca esti grasut va fi mai greu si eu am probleme de fapt eu sunt slab si fac exercitii dar un om de pe TPU a zis ca resultatul se vede in 2-3 luni slabesti si in o luna dar nu se vede 100%