| efimash a întrebat:

Acest program dimineata la ora 8 fac 50 flotari 50 abdomene 35 ridicari la bara si 15-20 minute alerg si apoi seara fac vreo 50 la paralele 40 la bara, trebuie sa-l fac in fiecare zi sau peste o zi ca sa-imi creasca musculatura?
fundita!

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Adevarat, faci foarte multe, daca ai inceput cu aceste cifre e destul de complicat, de obicei se incepe cu repeteri mult mai mici si mai rare (o data la 2 zile) apoi se creste numarul in functie de puterile si de cerintele fiecaruia. Acum, daca nu ai nici o problema musculara, si crezi ca nu te fortezi poti face acest program 2 saptamani sa zicem, dar o zi da si una nu, si vor aparea rezultate foarte vizibile.
P. S. Rezultate vor aparea si daca mai reduci putin numarul de flotari si abdomene. Reducand numarul ai putea chiar sa mai adaugi si o serie de 25-30 de genoflexiuni.
Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat de multe faci, e suficient sa le faci o data la 2 zile, pentru a evita febra musculara sau intinderi musculare.Rezultatele nu vor inarzia sa apara.Succes.

| roxanaroxy a răspuns:

Woow...cum poti sa faci atatea? nu stiu ce sa zic...cam la 2-3 zile si sigur vor da rezultate! bv'o si succes!