| SexyChick a întrebat:

La recomandarea unei prietene am luat azi un pachet de dunhill negru happy a spus ca e "tare" insa mie mi s'au parut cam slabe. voi ce parere aveti? care e mai tare dunhill negru sau davidoff? ce alte tigari mai imi recomandati? dau fundita:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia, ca la alimente! Poti sa-mi dai stupid, dar eu am sa te rog sa intrebi de cele mai usoare ca sa poti sa le lasi cand te vei convinge ca este doar un viciu la moda foarte daunator si costisitor!(sunt una din fostele fumatoare, inraite si de durata, care a reusit cu un mare efort de vointa sa le lase!)

| elena a răspuns:

Lasa-le, lasa-le...

| andre999 a răspuns:

De ce postezi chestia asta la "Sanatate" cea ce intrebi tu nu are aface cu sanatatea. Daca maine i-au un prost dupa strada si il pun sa traga dintr-o tigara sigur va putea, lucrurile care merita facute sunt cele care necesita inteligenta ce faci tu este o dorinta, sa fi la moda, esti simpla si nu ai nimic cu ce sa impresionezi si de aia crezi ca tragand fum in tine esti mai "misto" iti spun eu Nu esti.

| Liviu a răspuns:

N-am auzit de asa ceva insa
Try MORE
ViceRoy
Carpati(incearca doar xD )
Eventual daca vrei sa dai plamani afara
Uda o tigare ViceRoy Si pune`o pe soba la uscat(iarna)
Sa vezi tu happyDe nu behai o noapte intreaga
aSd

| silver19 a răspuns:

Nu fumez dar din cate stiu dunhil negru e chiar tare happy mult mai tare decat dunhil albastru... ai mei fumeaza dunhil si sunt si f scumpe...

| Aura a răspuns:

In gama Dunhill cele mai tari mie mi se par a fi Dunhill albastru lung. Insa Davidoff cu siguranta sunt mai tari decat Dunhill. Bine, mai exista si Mallboro, Carpati, Monte Carlo, si mai erau unele, astea sunt foarte tari. Nu te-as sfatui sa le incerci. Dar eu as spune mai bine sa te lasi, e mai ok asa. Uite incearca Vogue roz/rosu, pachet patrat, astea sunt parfumate.

| esrarkeş a răspuns (pentru Aura):

Marlboro nu sunt asa tari.

| Alex2o17 a răspuns (pentru Aura):

Mai exista tigari carpati?laughing
Unde ai vazut?

| Zâmbărici a răspuns:

Nici mie dunhill-ul nu mi se pare tare.Eu zic ca cele mai tari tigari sunt winchester, chiar daca nu fumez din astea am luat vreo 2 de nevoie de la maicamea.Eu de obicei fumez kent sau cameltongue

| Klara a răspuns:

Sunt, Dunhill negru sunt cam slabute, cand eram in liceu fumam mai mult Dunhill negru, ca lasa putin miros si nu se simteau ai mei mirosul de fum.rolling on the floor
Davidoff sunt bune, tari si scumpe, fata de Dunhill sunt de 10 ori mai bune.
Dar totusi eu prefer sa fumez Kent 8. Dupa mine sunt cele mai bune love struck

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Tare mai e si dunhill rosu are 10 10 10:X:X:X,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti astia care au zis ca dunhill negru nu e tarethinking macar a-ti tras in piept 2 -3 tzigari?happy pana acum la toti care mi-au zis asta si le-am dat au cam inceput sa tusheasca si tot asathinking si niciunu n-a fost nefumator sa zici ca e prima oarahappy davidoff are gust de *** si nici nu sunt tari niciun brand de tigari nu se compara cu dunhill negru are un gust (aroma) aparte dar trebuie sa stiti sa apreciatzi si oriqm dunhill negru sunt cele mai tari tigari normale pana la alea de foi chiar daca mai sunt gen viceroy sau *** care au 12 si 1, 2 gudron si nicotina degeaba zici ca's carpati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...nu stiu ce sa zic incearca lakie strike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu numai dunhill negru fumezi. Davidoff este mai tare dar eu zic ca nu-i asa de bun

| Matzaa a răspuns:

Sunt tari laughing

| MhElenag a răspuns:

Dunhill negru love struck sunt cele mai bunewinking

| xelaalex22 a răspuns:

Cel mai tare e dunhill rosu lung

| Rudd a răspuns:

Mie imi place dunhill red luuuungbig grin ...prea bun are 10.0, 9.10 combinatie super bunalaughing, dar na fiecare cu gusturile lui.

| YoungWezzy a răspuns:

Iti recomand un joint marijuanna 0.30 si dormilaughing)

| oakleyokey a răspuns:

Davidoff mai tari ca Dunhill Negru.Dar daca vrei ceva tare, fumeaza fara filtru.