| Andrei_Vlad_C_1986 a întrebat:

La sala in zilele de brate dupa ce termin flexiile cu bara z, am o durere imensa in antebrat pe lateral (exterior), intre podul palmei si prima jumatate a antebratului. m`am apasat pe os si nu prea ma doare, mai mare e durerea cand apas pe muschi. ciudat este ca trece destul de greu, si revina foarte repede happy

ce as putea face pentru a scapa definitv de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Scade greutatea folosita.