| ioanatomi a întrebat:

La scoala auto iti face analize de sange? mai exat ce analize? Se poate vedea in ele ca esti insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se fac analize de sange pentru obtinerea permisului.

| ioanatomi explică (pentru mgtow):

Dar m-am intalnit cu instructorul si miercuri la 2 mergem la analize de sange. O zis ca pot manca, dar pentru ce analiza?

| mgtow a răspuns (pentru ioanatomi):

Mi se pare iesit din comun, posibil diabet pentru ca prin acea boala se produce orbire dupa un timp dar nu vad rostul. Mergi cu cineva cand faceti analizele sa nu te duca undeva si sa te violeze.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, pai cel m ai bine sună i si intreabă i pe cei care tin cursul, ei i ti spun exact ce au nevoie de la tine, spune le că esti insarcinata, Sarcina usoara, in cite luni esti? Ce virsta ai? Multumesc multa sănatate.

| Alcyon a răspuns:

Mi se pare ca se face si examen ginecologic, nu numai de sange. Asta daca nu dai spaga happy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu,nu intereseaza pe nimeni ca esti tu insarcinata.

Răspuns utilizator avertizat