| MladinA a întrebat:

Lecitina o gasesc in farmacii? Daca da sub ce forma?(pastile..etc)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Robieski a răspuns:

De pastile! funda?

8 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Sunt tablete, nu pastile cel putin eu asa stiu. sunt ca ciocolata si mai sunt unele cu lecitina albe dar am uitat cum se numesc stiu ca luam si eu si ma simteam bine si imi placeau laughing ..mancam vreo 3 pe zi.

| Crucified a răspuns:

Doar pastile.

| Empathizer a răspuns:

Lecitina pulvis (adica praf). E grozav de buna amestecata in lapte cu cacao.

| DushulRece a răspuns:

Sub forma de cozonac

| Robieski a răspuns:

Merci muuuult!

| Antonica a răspuns:

Pastile

| Marlanu_1515 a răspuns:

La farmacie sub forma de pastila

| o0oAmelyo0o a răspuns:

Pai ciai si pastile