| VisSs a întrebat:

Luati vitamine? De care si cum vi se par?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| spyke321 a răspuns:

Buna. Eu iau calciu. Am observat ca daca iau calciu toata ziua ma simt mult mai bine si daca nu iau ma simt rau, obosesc repede etc.
Vitamine luam cand eram mai mic, dar tot imi faceau bine imi faceau pofta la mancare mai mare eram mai energic. Na acum fiecare dupa preferinte. Sunt uni daca iau calciu li se face rau sau daca iau vitamine li se face rau. Eu unu nu am nici o problema. Dar totusi mai intai ar fi bine sa consulti un doctor ca daca ai ceva probleme vitaminele sau calciul ar putea sa-ti faca mai mult rau. Bafta

3 răspunsuri:
| Stella_6271 a răspuns:

Incearca de la Life Care sunt bio, dar sa fie si vitamine si minerale.Eu m-am simtit foarte bine de la ele.

| biank_2628 a răspuns:

Sall eu iau centrum junior este foarte bun imi da energie si nu ma mai imbolnavesc asa de usor ...succes...funda?

| lilianac_1986 a răspuns:

Acuma nu iau vitamine dar in urma cu 3 luni am facut niste vitamine injecatbile: B1, B6, B12, vitamina C si Calciu. M-au intarit dar nu pot sa spun ca au intervenit schimbari majore.