| anonim_4396 a întrebat:

M-a prins o raceala si cu greu am scapat de ea, am ramas cu o tuse care ma cam deranjeaza in fiecare dimineata imi vine sa scui cam des avand in vedere ca eu nu scuip mai niciodata, si in mucozitatile care le trag din gat am observat ca e si sange dar foarte putin si numai dimineata cand ma fortez sa strang tot ce am in gat. Azi am observat ca am ceva umflat in parte stanga in gat si e foarte rosu, arata cam urat si pare ca ceva nu e la locul lui acolo,
Nu stiu ce am si nu as vrea sa ma duc la doctor pentru ca mereu cand am avut o problema cat de mica si am fost la doctor, am plecat de acolo cu mai multe probleme, etc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| jawbreaker a răspuns:

Mucosolvan