| Juny0 a întrebat:

M-am apucat de aproximativ 4 luni de sala. (Pentru forta) Antrenorul este madru de mine deoarece ma chinui din greu sa ajuns ca el. laughing

Dar am o problema.Sunt prea slab.

Acum asi dori sa va rog daca puteti sa-mi spuneti mancarurilele care contin cele mai multe calori si sunt cele mai bune pentru o ingrasare rapida.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Raduhh a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi du-te la magazin si cere un carnat foarte cu multa slanina si cumpara cea mai grasa maioneza va fi si gustos
si inca una daca te intereseaza asa tare cata pe google fundita?

| Raduhh a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi repede du-te la magazin si cere un carnat foarte cu multa slanina si cumpara cea mai grasa maioneza va fi si gustos
si inca una daca te intereseaza asa tare cata pe google fundita?

| MysteriousVIP a răspuns:

Am avut un prieten tot asa slab ca tine, a facut 6 luni de sala si lua proteine mereu. dar nu a crescut deloc in masa musculara doar la forta se vedea ca ridica mai mult, acum depinde de organism. Daca chiar vrei sa te tii de sala iti recomand sa iei proteine.Bafta

| Juny0 explică:

Ok ma multumesc pentru raspunsurile voastre.
Dar asi dori sa stiu niste alimente bogate in calori

| fursecuricios a răspuns:

Tot ce contine carne cam mananca cam de 6 ori pe zi si in 1 saptamana te ingrasi