| Stef29 a întrebat:

M-am lovit la mana stanga, mai precis in zona cotului. Acea zona s-a umflat destul de tare si am acolo ceva moale care ma doare cand il ating. Ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Probabil ca ai facut un hematom. Ar fi bine sa te consulte un medic. http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-vanatai

| mgtow a răspuns:

Poate sa dislocat osul si trebuie bandajat

| BornToBeLoved a răspuns:

S a adunat sange, inchegat, dc nu mergi la
Medic?

| Stef29 explică (pentru BornToBeLoved):

Am fost la medic si mi-a zis ca am unpic ciupit un os. Mi-a pus mana in ghips.