| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Buna! Daca penisul se decaloteaza si in stare erecta fara probleme doar ca am ceva inel gros se poate face sex?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva intelegem noi din tentativa ta de intrebare. Se poate face sex, depinde cu cine sau ce.

| stef87 a răspuns (pentru darrio2007):

Cred ca omul e foarte tanar si e speriat de propriile forme normale. PAS

| sierra1 a răspuns:

Dacă partenera e inconștientă, da

| Goete a răspuns:

"Intelegi voi"?
Deci ai un inel gros, in buzunar, in sertar sau il tii cand unde, si acest inel gros iti creeaza indoieli asupra capacitatii tale de a desfasura o activitate sexuala. Vinde-l, arunca-l si elibereaza-te

| Lukasssz a răspuns:

Da poti.

| Robert265 a răspuns:

Eu nu înțeleg e ce inel