| sow12 a întrebat:

M-am operat acum 6 luni de apendicita, pot face sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la spital si intreaba un doctor daca poti sa faci efort. Aici nimeni nu stie cum arata operatia ta si cum te-ai recuperat.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna.
Nu cred. Medicul tau trebuie sa iti spuna!
O zi frumoasa.

| AndreeaCr a răspuns:

Buna! In principiu, mie mi s-a zis ca dupa 3 luni pot face sport. Este adevarat ca nu era vorba despre ridicarea greutatilor, asa ca cel mai bine ar fi sa intrebi doctorul care te-a operat. Zi frumoasa!