| Cappy1234 a întrebat:

M-am trezit cu o vena sau artera la tampla stanga dilatata, este normal? Precizez ca am dormit pe partea stanga si aveam dungi pe fata de la pat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este o vena. Da, e normal. Cu timpul nu va mai fi vizibila asa de mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal. Toti avem nopti cand dormim aiurea, dar in 10 minute, totul reintra in normal, dupa ce ne trezim si ne facem dusul.