| Sebastiana12345 a întrebat:

M-am trezit cu urechea amortita si o parte a capului amortita chiar aceea din zona urechii...ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Patesc si eu daca dorm mult pe o parte.

| Andersen2k18 a răspuns:

Ai dormit aiurea, sau ai tras vreun curent stang cu usa deschisa sau geamul.

| NellieLovett a răspuns:

Poate ca ai dormit pe ureche mult timp si ai oprit circulatia sangelui pe moment.