| Benn12 a întrebat:

M-am trezit noaptea sa beau niste apa si cand am luat prima gura a inceput sa ma doara in zona laringelui si după plămânii, mi-era frica dar am adormit, după dimineață a început sa ma doare iarăși..Nu imi vine sa tusesc.Dar nu stiu ce sa fac, help?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai racit, mergi la medicul de familie pentru consultație si rețetă, radiografie pulmonară ar fi bine sa faci.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Stai linistit si iti vezi de viata

| Benn12 explică (pentru Crackman):

Adica? nu e nimic grav dar trece? asta e ideea întrebarii

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Benn12):

Nu trece de la sine fara tratament.

| Benn12 explică:

Am crezut că a intrat apa pe trahee? xd dar nu sunt sigur