| mraw1234 a întrebat:

Ieri seara nu am putut dormi deloc! Am adormit la 5 dimineata si m-am trezit la ora 9....azi ma simt foarte rau...am febra 38, plang mult, ma doare pieptul, am frisoane si ma doare burta...nu stiu exact ce am...va rog sa ma ajutati :'( noaptea cred ca am insomni... credeti cumva ca am vreo boala? Imi e foarte frica sa ma duc la toaleta sau sa deschid ochii noaptea. Ce trebuie sa fac? Va rog mult mult mult sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ionutzz13z a răspuns:

Este o perioada 12+ sau 14+ nu mai stiu sigur in care apar modificari ale corpului iti zic asta ca vad ca ai pomenit de dureri de piept si celelalte au aparut odata cu durerile de piept o sa=ti treaca. daca nu te duci la control

2 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Raceala, gripa, toxiinfectie...la medic!

| matrix100 a răspuns:

Doctor. urgent