| dori a întrebat:

Ma ajuta cineva fundita ma dor tare picioarele si calcaiile ce as putea folosi? dar sa nu fie scump happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Ia-ti de la farmacie Crema de galbenele Melkfett. Iti masezi picioarele si calcaiele cu ea. Iti hidrateaza pielea foarte bine si ti'o inmoaie. E buna pentru orice parte a corpului. Chiar si fata. E buna pentru ridurile mici. Eu mi-am luat o cutie mare si a costat 10 lei. Daca iti cumperi una mai mica e in jur de 4-5 lei. Eu zic ca merita.

| lolly_6164 a răspuns:

Cea mai ieftina metoda este sa te odihnestihappy nu sta mult in picioare pana nu trec problemele si daca apar din nou t sfatuiesc sa consulti un medic sa nu fie ceva mai grav

| KingBaroneT a răspuns:

Cel mai bun tratament stai 17 ore pe zi in pat