| dark1angel a întrebat:

Stie cineva cum sa scap de gura uscata? va rog dau funda am o senzatie deranjanta cand inghitcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XrollerX a răspuns:

Pai nu te mai gandi la asta. Fa ceva interesant care sa nu iti mai aminteasca si o sa vezi ca o sa iti treacawinking Funda?

3 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Ai putea fi bolnava daca ai o senzatie deranjanta la inghitire ti-as recomanda un coldrex este pun pentru gat s-ar putea sa fie un rosu in gat asa ca ia-l

| dark1angel explică (pentru Lykan):

Nu are legatura cu raceala nu is racita

| LionxD a răspuns:

Buna, mie cand mi se intampla asta beau un suc, sau apa rece. Daca nu iti trece deloc si te ustura in gat, iti sugerez sa bei un ceai cald. Sper ca te-am ajutat. big grin