| mtw123 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema. Am niște coșuri urate pe ceafa și pe gat și sunt complexat de ele. Am încercat tot felul de tratamente și de la dermatologi, nimic nu a mers. A mai patit cineva la fel? Ce tratament ați folosit? Va rog, sunt cam deranjat de aceasta problema

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca esti adolescent nu e nimic iesit din comun. Si eu am trecut prin asta si am scapat de toate cosurile abia la 18 ani cand s-a incheiat pubertatea. La mine nu a functionat niciun tratament. Daca esti trecut de 20 ani posibil sa ai niste dereglari hormonale sau trebuie sa umbli la alimentatie...