| loredana29 a întrebat:

Ma doare capul de catva timp ce pot sa fac? Funda la cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să faci cât mai repede o vizită la medicul de familie, cel puțin.
Sănătate!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poate ca ai fost transpirata, si ai tras curent. Pune-ti o tigara aprinsa in urechi ca sa traga curentul.S-ar putea sa scapi cu asta.

| emima a răspuns:

Pai ia un nurofen sau un paduden cred ca e de la soare

| BubuLina999 a răspuns:

Nu stiu sigur de la ce este dar nu este de joaca cu capul. du-te la un medic ca sa te consulte mai ales ca te doare de ceva timp ca poate cine stie poate ai ceva si tu nu ai habar. este posibil sa fie si de la soare, de la stres, de la oboseala, poate si din cauza menstruatiei...dar pentru orice prevenire si eventualitate consulta un medic kiss

| Butterfly_4858 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic. Cu o astfel de problema nu e de jucat.winking. Sanatate!