| syv12345 a întrebat:

Ma doare in partea dreapta jos,, dar nu stiu de ce, mi s-a umflat putin..Cand merg nu ma doare, doar cand ating. daca vi sa intamplat vreodata sau daca aveti pareri spunetimi simie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Hernie inghinala daca s-a umflat.

| syv12345 explică (pentru viotedy):

Am avut hernie cand eram mic

| viotedy a răspuns (pentru syv12345):

Si te-ai operat?

| syv12345 explică (pentru viotedy):

Da

| viotedy a răspuns (pentru syv12345):

Cunosc o tipa care e operata de 6 ori, asta nu e ca apendicita, te operezi si gata, poate recidiva, trebuie sa te feresti de ridicat greutati.

| syv12345 explică (pentru viotedy):

Eu si trag de fiarehappy..si ridic greutati in fiecare zi.dar incerc sa nu mai fac