| syv12345 a întrebat:

Ma doare in parte dreapta jos doar cand ating..cand merg.alerg,sau daca ridic piciorul nu ma doare. aveti pareri ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Testicolu sau abdomenul? La testicul poate fi o infectie, chist, hernie inghinala sau rasucire.

| syv12345 explică (pentru mgtow):

Pai mi s-a umflat langa testicolul drept, putin putin mai sus, dar nu ma doare cand merg sau alerg..doar cand ating..si ieri mi s-a umflat cand mi-a aparut si un cos,, creca este infectie tongue

| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa fie un inceput de apendicita.Fa un control la medic.