| Miauline12 a întrebat:

Ma doare in piept cand inhalez fum de tigara. Precizez ca am fumat cat timp am fost racit si m-a durut gatul si nu am amigdalele. De atunci a inceput sa ma doara gatul si pieptul si atunci cand inhalez simt ca parca ma ineaca fumul. Stie cineva care ar putea fi cauza? Trebuie sa ma las de fumat deoarece risc sa patesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| TechnoCocktail a răspuns:

Am aceeasi durere dar nu fumez..Nu cred ca este de la fumat. Cel mai bun lucru care-l poti face e sa te duci la medic.

| ROZ22 a răspuns:

Te-ai gandit sa te duci la medic? sau nu mai fuma.

| yCaRe a răspuns:

Nu patesti nimic, dar ar trebui sa te duci la un consult medical si sa incerci sa lasi tigarile.
daca chiar nu poti incearca sa fumezi tigari mai usoare gen : kent 4; kent 1