| Mirela247 a întrebat:

mi-am scos amigdalele acum 9 zile si vreau sa fumez o tigara, o sa ma afecteze? Sangerari nu am avut si nu ma mai doare gatul.
Nu vreau raspunsuri de genul,, lasa-te de fumat" vreau sa stiu daca e un risc asupra operatiei si sa nu ma doara acum.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E periculos, mai ales ca e atat de devreme. daca nu poti astepta macar 6 luni, asteapta intervalul absolut minim de 3 saptamani.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai lasa-le cateva saptamani.

| vlad8249 a răspuns:

Lasa-te de fumat

| thesunisup a răspuns:

Iti recomand: Alen Carr In sfarsit nefumator, fumatul nu face decat sa iti otravesca organismul, e ca si cand ai bea un mic paharel de otrava din 60 in 60 de min