| maryiusz97 a întrebat:

Ma doare in piept, mai exact in partea stanga la inima cand inspir si cand stau intins ma strage si este inconfortabil, ce pot face ca sa nu mai am aceste dureri, am iesit la aer si ma simt mai bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dyonline88 a răspuns:

La asemenea semne in loc sa pierzi vreme pretioasa pe net intreband pe TPU mai bine mergi la medic.care stie ce sa iti raspunda si in special ce sa iti faca in caz ca ai o problema.

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Mergi la doctor!

| PhaseMorphXR a răspuns:

La medicul de familie și apoi la Internist!